Macierewicz i jego tajemnice
Macierewicz i jego tajemnice
Wydawca:Arbitror
Autor:Piątek Tomasz
?Macierewicz i jego tajemnice" zawiera fakty na temat niepokojących koneksji obecnego ministra obrony Antoniego Macierewicza. Jej główną treścią jest dokładny i udokumentowany opis licznych powiązań ministra z wybitnym gangsterem-finansistą Siemionem Mogilewiczem. Mogilewicz od dziesięcioleci współpracuje z sowieckim/rosyjskim wywiadem wojskowym GRU. Jak również z samym Władimirem Putinem. Tomasz Piątek prowadzi śledztwo dziennikarskie w sprawie Antoniego Macierewicza od półtora roku. Niektóre ze swoich ustaleń publikował już na łamach ?Wyborczej". W książce ?Macierewicz i jego tajemnice" ujawnia nowe, dotąd nieznane okoliczności. ?Macierewicz i jego tajemnice" to efekt 18 miesiący śledztwa (ok. 1000 godzin spędzonych w internecie, ok. 50 godzin w archiwach sądowych i Bibliotece Narodowej, ok. 40 godzin rozmów z informatorami). Zawiera kilkaset odniesień do źródeł, jak również 5 map szczegółowo ukazujących sieć powiązań między Macierewiczem a Mogilewiczem i Kremlem. O Autorze: Tomasz Piątek - pisarz, publicysta i dziennikarz śledczy, autor 18 książek tłumaczonych na liczne języki, finalista Nagrody Nike w 2009 r., stały współpracownik ?Wyborczej" i TOK FM, członek redakcji ?Miesięcznika Ewangelickiego"; w przeszłości współpracował m.in. z ?Polityką" i ?La Stampą"
Data dodania produktu: 31 lipiec 2017.
w kategorii Reportaż polski
Pozostałe produkty z kategorii Reportaż polski

W zasadzie tak
W zasadzie tak 36,65 zł