Macierewicz i jego tajemnice
Macierewicz i jego tajemnice
Wydawca:Arbitror
Autor:Piątek Tomasz
?Macierewicz i jego tajemnice" zawiera fakty na temat niepokojących koneksji obecnego ministra obrony Antoniego Macierewicza. Jej główną treścią jest dokładny i udokumentowany opis licznych powiązań ministra z wybitnym gangsterem-finansistą Siemionem Mogilewiczem. Mogilewicz od dziesięcioleci współpracuje z sowieckim/rosyjskim wywiadem wojskowym GRU. Jak również z samym Władimirem Putinem. Tomasz Piątek prowadzi śledztwo dziennikarskie w sprawie Antoniego Macierewicza od półtora roku. Niektóre ze swoich ustaleń publikował już na łamach ?Wyborczej". W książce ?Macierewicz i jego tajemnice" ujawnia nowe, dotąd nieznane okoliczności. ?Macierewicz i jego tajemnice" to efekt 18 miesiący śledztwa (ok. 1000 godzin spędzonych w internecie, ok. 50 godzin w archiwach sądowych i Bibliotece Narodowej, ok. 40 godzin rozmów z informatorami). Zawiera kilkaset odniesień do źródeł, jak również 5 map szczegółowo ukazujących sieć powiązań między Macierewiczem a Mogilewiczem i Kremlem. O Autorze: Tomasz Piątek - pisarz, publicysta i dziennikarz śledczy, autor 18 książek tłumaczonych na liczne języki, finalista Nagrody Nike w 2009 r., stały współpracownik ?Wyborczej" i TOK FM, członek redakcji ?Miesięcznika Ewangelickiego"; w przeszłości współpracował m.in. z ?Polityką" i ?La Stampą"
Data dodania produktu: 31 lipiec 2017.
w kategorii Reportaż polski
Pozostałe produkty z kategorii Reportaż polski

Czarny Diament tnie oceany
Czarny Diament tnie oceany 47,15 zł
Czterdzieści lat temu kapitan Jerzy Radomski wypłynął na zbudowanym przez siebie jachcie ?Czarny Diament? w wymarzony rejs dookoła świata. Ta wyprawa zakończyła się po trzydziestu dwóch latach, kiedy ?Czarny? wrócił do Polski, ...

Podziemny Szczecin Część 2
Podziemny Szczecin Część 2 36,75 zł
Drugi tom książki "Podziemny Szczecin" nie jest zbiorem mniej atrakcyjnych "odpadków", które nie zmieściły się w pierwszej części. Nasze miasto jest tak bogate w niesamowite podziemne obiekty, że lista tych "the best of...", które ...

Bestie Zbrodnie i kary
Bestie Zbrodnie i kary 62,90 zł
Bestie. Zbrodnie i Kary? Janusza Macieja Jastrzębskiego to książka o największych zbrodniarzach w powojennej Polsce, ujmująca temat w sposób ciekawy i bezpardonowy, bez zbędnych upiększeń czy eufemistycznych półsłówek.

Raport z Północy
Raport z Północy 41,90 zł
Podróż do wnętrza Wielkiego Grafomana, a jednocześnie wędrówka po jego ukochanej Skandynawii. Ta książka jest poniekąd książką podróżniczą ? jednak w przeciwieństwie do książek prawdziwych podróżników nie opisuję miejsc ...

Jechać nie jechać 39 krajów i kierunków