Tych Trzech??? Tajemnica wędrującego jaskiniowca
Tych Trzech??? Tajemnica wędrującego jaskiniowca
Wydawca:Siedmioróg
Autor:Chandler Andy
W miasteczku Citrus Grave dzieją się dziwne rzeczy. Wszystko zaczyna się od tego, że z lokalnego muzeum znika postać jaskiniowca, mieszkańcom raz po raz pokazuje się złowrogi pierwotny człowiek, a któregoś popołudnia zasypiają w parku. Spekuluje się więc na temat powrotu do życia muzealnego reliktu. Na przybyłych do Citrus Grave Trzech Detektywów czeka nie lada kryminalna zagadka. Tych Trzech??? jest jedną z najpopularniejszych na świecie serii kryminałów dla młodzieży. Seria powstała w Stanach Zjednoczonych w latach siedemdziesiątych (pod nazwą The Three Investigators), a autorem pierwszych tytułów był sławny reżyser Alfred Hitchcock. Do dzisiaj powstają coraz to nowe powieści detektywistyczne wpisujące się do serii. Wszyscy autorzy książek, a są wśród nich poza Alfredem Hitchcockiem wybitni amerykańscy i europejscy twórcy kryminałów, występują pod wspólnym pseudonimem Andy Chandler. Bohaterami kryminałów są Kalifornijczycy, Jupiter Jonas, Pete Crenshaw i Bob Andrews. Trzej nastoletni detektywi angażują swój młodzieńczy zapał, zdolność demaskowania intryg i sprawność fizyczną w walkę z groźnymi przestępcami. Książki należące do cyklu czyta się jednym tchem,, obfitują one w pełne niebezpieczeństw przygody, niespodziewane zwroty akcji i zaskakujące odkrycia. Specjalnie rekomendujemy tę serię wielbicielom kryminałów i tajemniczych zagadek.
Data dodania produktu: 28 grudzień 2017.
w kategorii Literatura dla młodzieży zagraniczna
Pozostałe produkty z kategorii Literatura dla młodzieży zagraniczna

Kroniki Wardstone 13 Zemsta stracharza
Kroniki Wardstone 13 Zemsta stracharza 31,40 zł